V.A.D klán
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bemutatkozás...

4 posters

Go down

Bemutatkozás... Empty Bemutatkozás...

Témanyitás  Chris Csüt. Okt. 11, 2007 11:11 pm

Ide kéretik a bemutatkozás...

Pálinkás Zsuzsa:

Pálinkás Zsuzsa vagyok, Monorierdőn lakom-egyenlőre. 32 éves múltam és Ferihegyen dolgozom a biztonsági részen. Van 3 kutyám és 0 gyerekem. Élettársi kapcsolatban vagyok egy igen szimpatikus úriemberrel...röviden ennyi.


Amadeusboy:

Zoli vagyok,Érd városából. 24 éves biztonsági őr és remélem hamarosan ingatlan közvetítő. Párommal éldegélek boldogságban,nyugalomban,de néha mély depresszióban,amikor kitörlik véletlenül az előző bemutatkozásomat.
Javaslom,hogy Zsuzsinak ne bocsássunk meg és azonnal vessük máglyára,mint a boszorkányokat... Very Happy


Kovács Szabolcs:

Hello mindenki!

A Zsuzsi megint pálinkás kedvében volt...XDXD (ez csak vicc volt, senki ne vegye komolytalanul)
Szal Szabi vok, jelenleg az egyetemi pályafutásom első zh-ján ülök (infó) és szétunom magam, gondoltam egy kicsit travianozok...és mit látok: egy újabb bemutatkozást kérnek a fejesek...: Döbröközön lakom, ahol az utóbbi időben elég keveset tartózkodom, mert Pesten tanulok a BME-n...röviden asszem ennyi...Ha kellene vmi nyugodtan dobj egy üzit.


Arni330d:

Sziasztok

31 éves vagyok. Talán túl öreg ide. (Tegnap megfenyegetet egy 16 éves, hogy ne támadjam a 15 éves barátnöjét. Azt hittem beleverek egyet a laptopba idegeségemben. Utálom ha fenyegetnek, nem félek senkitöl.)
Na mindegy imádom ezt a játékot. Régen a Carstyling.hu-n voltam 3 évig rendszeresen, ott is Arni330d néven. Kereskedelemmel és szállitással foglalkozom.
Sok sikert mindenkinek, ha kell segitség nálam jó helyen kopogtatsz!


comiso:

Sziasztok!
Amadeusboy! Ha Zsuzsát máglyáraveted, akkor megszűnik ez a klán Ja és a -t inkább építkezésre használd
Zsuzsa! Nem kell bocsánatot kérned. Úgyis tudjuk így ellenőrzöd, ki aktív, ki nem Wink
Nos akkor Smile én Very Happyés Smile meg .
Aztán amikor Sad na azt nem szeretem...
Ráadásul 27 éves vagyok. Raktárosként dolgozom a szomszédban. Illetve a gyárban, és műanyagokat öntünk formásan. Formába. Amikor nem ezt csinálom suliba megyek, ha mégse akkor Travizok Very Happy
Imádom a tragédiai játékokat és szeretem is
Nos röviden ennyi...


Astarte:

20 éves budapesti grafikus, pszichológus hallgató lány vagyok, és ha "szeretnél beszélni róla" akkor bááármivel, bármivel... fordulj csak bátran hozzám.
Hosszabb leírás szerintem senkit se érdekel, ha meg méééégis esz a fene, hát
wiwen, myvipen is ott van a
morgan@mnmail.hu msn című
Kertész Andrea nevezetű rémség bőséges bemutatkozója.


Riker:

Üdv-üdv! Balázsnak hívnak, 20 éves vagyok, és ismét leírom, hogy vagyok. Jelenleg főiskolára járok Pécsre, s itt travianon kb. naponta 2-3x felnézek ha tudok. Az 1x és a hux szerón is fent vagyok, utóbbin inkább próbálkozás jelleggel. Ha kell valakinek segítség szívesen segítek, inkább nyersanyag, mint katonai téren

Jómagam (Chris):

Krisztián vagyok (Zolika amugy a bnőm unokatestvére)
19 éves vok és a gábor dénesben koptatom a padokat sajna... de nemsokat mert lógok amennyit csak lehet... imádom a traviant másik falum: Ursburg azaz Chris kancellár ha vmiben kell segítség onnan szoljatok. (A fenyegetéseket énsem szeretem, főleg ha avval él vissza hogy a klánjával fenyeget nem is magával...vicces xD)


üdv[/i]

Kvarc:

Robi vagyok Debrecenből, 32 éves, két szakmával, munkanélkül... (Zsuzsa, mi vagyunk eddig a korelnökök úgy látom. Mégsem írhatom, hogy a legöregebbek. Hogy nézne az ki? )
Anyámmal és egy csapat macskával éldegélünk szerényen.
Nyugodtan írjatok, kérdezzetek...
Segítek mindenkinek akinek tudok.


Maffei:

Sziasztok!

A Lovász Laci nevet kaptam már vagy 33 évvel ezelőtt. Zalaegerszegen élek, dolgozok, de ha azt kérdezed, hogy hol az otthonom, én Kunszentmiklóst fogok felelni.
Imádom a stratégiai játékokat. Kedvenc hobbyjaim:
Hegymászás, barlangászás, kenútúrázás, sárkányeregetés, bringázás, de szeretek zenét hallgatni és olvasni is.
Remélem hasznos tagja lehetek a klánunknak, ha bármiben tudok segíteni, írjatok!


Sir Persival:

A nevem Laczkó Albert,és Budapesten lakom.
Az Úr 1979.12.05 napján születtem én mosolyogva
Voltam már szakács,katona,és most szeretnék majd
történelmet tanulni.Most jelen pillanatban Feri-
hegyen dolgozom.
Kicsit álmodozó,néha nosztalgikus,de romantikus
is persze.Bár a mai Világban ez már tudom nem
divat,de én már csak ilyen vagyok.De egy a baj
esetleg!A reménytelen szerelem
(tudom ez kicsit Don Quijote-s)
Szeretek kirándulni,vívni,kiprobálni dolgokat,
barátaimat és sok mást is ám...........
Legyetek jók.
Albert


Holihonia:

Sziasztok!
Nevem: Pauna Hajni
Korom: 29
Végzettségem: környezetmérnök
Munkám: hirdetésszervező
Hobbim: kirándulás, gyöngyfűzés, travian
Lakom: Budapest
Élek! : egyedül, de nem magányosan!

Nem távirati stílusban: Nagyon tetszik ez a játék!
Kicsit többet foglalkozom vele mint az egészséges lenne
Ha tudok bármikor bármiben bárkinek segítek! Civilben is! MSN: szurkuletke@hotmail.com
A wiwen is megtaláltok


Mirth:

Akkor most megint megpróbálom:
Ági vagyok, 20éves.
Csecsemő-és gyermekápolónőnek tanulok
Hétköznapokon vigyázok egy kislányra aki 1,5éves
Regisztráció óta nem telt el nap, hogy ne játszottam volna, ahogy időm engedi foglalkozok vele
JA és budapesti vagyok
Ennyi rólam
Sikeres játékot mindenkinek


primus:

Helló! Mivel nem akarok kilógni a sorból én is ide firkantom a magamét
Név: Mecseki Péter
Lakhely: Pilisvörösvár
Születés: 1985. július 28.
Tanulók még a budapesti Varga István Kereskedelmi Szakközépiskola! Jelenleg második szakmám teszem kereskedelmi technikus! Letettem az érettségit, és a kárpitos szakmát!
Suli mellett dolgozom a Kossuth moziban jegykezelőként!
Hobby: FOCI, Foci, foci valamint buli, net stb
ennyi rem elég Very Happy


mystery:

Sziasztok!!!
Én egy új tag lettem , ez az első órám itt nálatok!
Röviden annyit rólam, hogy Rita vagyok, nyáron értem el a 28adik évemet, igyekszem komolyodni koromnak megfelelően. Fertődön lakom, szerelmemmel, Ausztriában dolgozom, bár most szabin vagyok, de ha munka van, akkor csak keveset, vagyis esténként tudok traviánozni, mellette árulgatok az interneten, ez már függőség.
Igyekszem jó csapattag lenni, szükség esetén lehet rám számitani, és remélem engem is igy fogadtok!!!
Szép hétvégét mindenkinek!
mystery(Rita)
Chris
Chris
Admin

Hozzászólások száma : 51
Age : 36
Registration date : 2007. Oct. 09.

https://vadforum.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozás... Empty Én

Témanyitás  ggg133 Szer. Okt. 17, 2007 2:34 pm

Üdv Mindenkinek.
A nevem Mészáros Csaba. Elmodhatom, hogy a klán legöregebb tagjai közé tartozom.( esetleg a legöregebb vagyok? ) Sad
33 éve koptatom ezt a földet. Voltam már sok minden ( kivéve akasztott ember )
Jelenleg Ferihegyen dolgozom utasbiztonsági ellenőrként. Szeretek túrázni,modellrepülni, mdellvasutat építeni, kerekezni. Szeretem a jó társaságot a szalonnasütéses dumapartikat. és a HASAMAT! Laughing
Vasadon élek a nejemmel. Ő is velünk játszik. Ő Magyari Nóra. Csak kissé trehány, így én viszem jobbára a faluját. Mad
Az utolsó munka alkalmassági vizsgálaton az orvos azt mondta ELMEBETEG!!!!!
Csak hát én úgy értettem, hogy elmehetek. De remélem a világ bolondult meg és én vagyok a normális.
Anno az U.B.O. klán alapítója voltam. Szeretem a stratégiai játékokat minden mennyiségben. Ide írhatnám, hogy bárkin segítek ha kell. DE Nem írom. Akin már segítettem az tudja. Aki igényli az próbálja ki.

ggg133

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2007. Oct. 13.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozás... Empty Re: Bemutatkozás...

Témanyitás  Drakmaster Szomb. Okt. 20, 2007 1:45 pm

Na szóval Csintalan Balázsnak hívnak ( tréfát félre téve) cheers king 14 éves vagyok Jászapátin lakom és jelenleg a 8. osztály padjait koptatom.. hát így dióhéjban ennyi
Drakmaster
Drakmaster

Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2007. Oct. 20.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozás... Empty Re: Bemutatkozás...

Témanyitás  tamapet Szer. Okt. 24, 2007 10:08 pm

tamapeti:

Szasztok Tamás Jánosnak hivnak, Gesztelyben egy Miskolc melletti községben lakok.
21 éves vagyok és suliba járok most éreségire.
Egyébként szobafestő-mázoló-tapétázó nameg villanyszerelő szakmát végeztem.
Amúgy ez a falu az öcsémé volt de feladta a játékot, ezért átvettem tőle, szeretném hejreálítani
vannak most kavarodások. Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek az eddig nyújtott segíséget...
Szabadidőmben ha van Traviánozom!
További jó játékot mindenkinek
Jani

tamapet
Vendég


Vissza az elejére Go down

Bemutatkozás... Empty Re: Bemutatkozás...

Témanyitás  friendlives Pént. Okt. 26, 2007 1:08 pm

Hát Üdv mindenkinek!

Szóval én 13 éves vagyok.Évesztességem miatt most 7.es vagyok.Sokat sportolom.Csak stratégiai játékokkal játszom.Sajnos van egy kedvencem amiről nem tudok leállni:Lord of The Rings the Battle for Middle Earth.
Ez a mániám:)Egész nap amikor csak időm van akkor vagy travianozok vagy ezzel játszok:)Persze az edzések nem tartoznak a szabadidőmbe:)Sokat olvasok.Főleg amikor beteg vagyok.Sokat elmélkedem.Írok is.Novellákat.Egyesek szerint nagy a fantáziám, bár ezt én meg cáfolnám azzal hogy nagyon nagy a fantáziám Very Happy .Tennis és karate edzésre járok.Hobbiként kosarazok haverokkal meg cangázunk de azt verseny szerűen is:)Aztán meg deszkázok még.Delusta vagyok még abban is versenyre járni:)Utálom a focit.Ilyen vállig érő hajam van és az utcán néha szoktak lánynak nézni Very Happy.Persze nem érdekel mások véleménye. Smile Hát szerintem röviden és tömören ennyi elég:)
Gondolom most mindenkit lefárasztottam:)Egyébként travianba még a speeden is vagyok.Sajnos egy kicsit leköt.Kevesebb időm jut erre de már többször nézek fel meg ilyenek:)Viszont sárga soha nem vagyok/leszek Wink

Ha valaki email cím alapján nem ismerne meg:Friendlives(sajn nem tom megváltoztatni:()
friendlives
friendlives

Hozzászólások száma : 9
Age : 30
Registration date : 2007. Oct. 13.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozás... Empty Re: Bemutatkozás...

Témanyitás  Drakmaster Pént. Okt. 26, 2007 3:46 pm

a12@mailbox.hu írta:Hát Üdv mindenkinek!

Szóval én 13 éves vagyok.Évesztességem miatt most 7.es vagyok.Sokat sportolom.Csak stratégiai játékokkal játszom.Sajnos van egy kedvencem amiről nem tudok leállni:Lord of The Rings the Battle for Middle Earth.
Ez a mániám:)Egész nap amikor csak időm van akkor vagy travianozok vagy ezzel játszok:)Persze az edzések nem tartoznak a szabadidőmbe:)Sokat olvasok.Főleg amikor beteg vagyok.Sokat elmélkedem.Írok is.Novellákat.Egyesek szerint nagy a fantáziám, bár ezt én meg cáfolnám azzal hogy nagyon nagy a fantáziám Very Happy .Tennis és karate edzésre járok.Hobbiként kosarazok haverokkal meg cangázunk de azt verseny szerűen is:)Aztán meg deszkázok még.Delusta vagyok még abban is versenyre járni:)Utálom a focit.Ilyen vállig érő hajam van és az utcán néha szoktak lánynak nézni Very Happy.Persze nem érdekel mások véleménye. Smile Hát szerintem röviden és tömören ennyi elég:)
Gondolom most mindenkit lefárasztottam:)Egyébként travianba még a speeden is vagyok.Sajnos egy kicsit leköt.Kevesebb időm jut erre de már többször nézek fel meg ilyenek:)Viszont sárga soha nem vagyok/leszek Wink

Ha valaki email cím alapján nem ismerne meg:Friendlives(sajn nem tom megváltoztatni:()

tudom hogy ide nem szoktatk ilyen hözzászólásokat írni csak bemutatkozást, de emgtudod változtatni a profil menüpont alatt
Drakmaster
Drakmaster

Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2007. Oct. 20.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozás... Empty Re: Bemutatkozás...

Témanyitás  friendlives Pént. Okt. 26, 2007 4:21 pm



már próbáltam:(
friendlives
friendlives

Hozzászólások száma : 9
Age : 30
Registration date : 2007. Oct. 13.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozás... Empty Re: Bemutatkozás...

Témanyitás  friendlives Pént. Okt. 26, 2007 4:24 pm

siker!:)yes:) Wink
friendlives
friendlives

Hozzászólások száma : 9
Age : 30
Registration date : 2007. Oct. 13.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozás... Empty Re: Bemutatkozás...

Témanyitás  Drakmaster Pént. Okt. 26, 2007 4:25 pm

friendlives írta:siker!:)yes:) Wink
na ugye mondtam Twisted Evil bounce
Drakmaster
Drakmaster

Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2007. Oct. 20.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozás... Empty Re: Bemutatkozás...

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.