V.A.D klán
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ötletek

+6
Drakmaster
primus
Arni330d
comiso
Holihonia
Chris
10 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  Drakmaster Szomb. Okt. 27, 2007 6:49 pm

Pálinkás Zsuzsa írta:
Chris írta:
Holihonia írta:Ezt találtam ez egyik serveren a klánfórumban van e erről véleménye valakinek???:


"Mindenki törölje le a profiljárol a korát. Ok: Ha pl.: kiírod , hogy 13 éves akkor abból arra lehet következtetni , hogy délelőtt suliban vagy és nem vagy fent egész éjjel. Tuti , hogy egyszer emiatt meg fognak támadni. Ez tuti. Játszok /játszottam a speed server-en. Akinek fel volt tüntetve a kora az hátrányban volt velem szemben ( felkelltem hajnalban és totál legyalultam . reggelre nem volt faluja ) . a klán érdeke az , hogy a tagjai erősek legyenek mind hadilag mind termelésileg.
Ez nem kötelező csak ajánlott , ha valaki emiatt hátrányt szeretne élvezni akkor nyugodtan írja ki , hogy suliba jár
( sőt azt is kiírhatnátok , hogy 8órátol 13 óráig nyugodtan támadjanak mivel úgysem vagy ott és tele a raktár.)"

Szerintem ez elég hülyeség, nekem pl egyszer nem jutott eszembe hogy megnézzem hány éves és akkor támadjam Very Happy bár csak magamból indulok ki hogy támadok bármikor...Very Happy Szerintem kevés az ien aki ezt nézi... bár kitudja Smile

Nekem ki van írva a korom, pont azért, hogy lássák, nem kezdővel kezdenek. És nem tudhatják, hogy hogyan dolgozom, mivel összevissza vagyok. Bár van abban is valami, amit holihonia írt, de én speciel arra használtam, hogy megnézzem, kivel tárgyalok, mert akkor olyan hangnemben beszélek vele. Nem biztos, hogy a mai gyerekek megértik a felnőttes beszédet, comprende vazze Cool Question

hehe scratch hát régebbi stílusban nem mindenki értené meg Basketball
Drakmaster
Drakmaster

Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2007. Oct. 20.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  comiso Vas. Okt. 28, 2007 12:45 am

Chris írta:Szerintem ez elég hülyeség, nekem pl egyszer nem jutott eszembe hogy megnézzem hány éves és akkor támadjam Very Happy bár csak magamból indulok ki hogy támadok bármikor...Very Happy Szerintem kevés az ien aki ezt nézi... bár kitudja Smile
Szerintem nem hülyeség, mert én minden infót amit lehet egy esetleges farmról kiderítek. csak néhány dolog amit nézek:
    - Profilján, név, kor, leírásai, ha van leírása akkor hogyan fogalmaz.
    - Kikkel dicsekszik a profilján.
    - Helyezés a támadások ranglistán.
    - Helyezés a védők ranglistán.
    - Hány faluja van, és ezek népessége.
    - Faj.
    - Farmolási idő.

Most per pillanat más nem jut eszembe, de ezeket a klántalan falvaknál nézem. Ha van klánja, akkor jóval többet...
Talán Zsuzsa ezért nevezett el titkosszolgálat-nak
Cool
comiso
comiso

Hozzászólások száma : 70
Age : 44
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 09.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  Legion22 Kedd Okt. 30, 2007 4:31 pm

Bocsesz,hogy ide irom,de van valaki kiozolunk az s2-on Lezuziusz0208 nevvel? Mintha itt olvastam volna ezt a nevet valahol!
Legion22
Legion22

Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  comiso Kedd Okt. 30, 2007 5:25 pm

Legion22 írta:Bocsesz,hogy ide irom,de van valaki kiozolunk az s2-on Lezuziusz0208 nevvel? Mintha itt olvastam volna ezt a nevet valahol!
Jól tetted, hogy ide írtad, hiszeb ez a társalgó Wink
Lezuzius volt a rangja Sir Persifal-nak. És ggg133 faluja neve lezuzius. Hogy összefüggés van-e a három között azt nem tudom Smile
comiso
comiso

Hozzászólások száma : 70
Age : 44
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 09.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  Legion22 Kedd Okt. 30, 2007 8:17 pm

Azt szeretnem kerdezni,hogy ha szovetseget kotunk egy masik klannal,akkor a vezetoseg megalapodik valamiben egymassal(pl.nagyobb baj eseten segitsegnyujtas,vagy haboruban ugymond egyesules),vagy ez csak ilyen mnt szeru dolog csak mas nevet adtak neki?
Legion22
Legion22

Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  comiso Kedd Okt. 30, 2007 9:17 pm

Legion22 írta:Azt szeretnem kerdezni,hogy ha szovetseget kotunk egy masik klannal,akkor a vezetoseg megalapodik valamiben egymassal(pl.nagyobb baj eseten segitsegnyujtas,vagy haboruban ugymond egyesules),vagy ez csak ilyen mnt szeru dolog csak mas nevet adtak neki?
A szövetség esetén kötelesek vagyunk segítséget nyujtani más klánoknak, ezért nem szabad fejetlenül kötögetni Evil or Very Mad Az mnt-nél csak nem támadjuk egymást, de kölcsönös leszarás van Twisted Evil
comiso
comiso

Hozzászólások száma : 70
Age : 44
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 09.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  Legion22 Kedd Okt. 30, 2007 10:00 pm

comiso írta:
Legion22 írta:Azt szeretnem kerdezni,hogy ha szovetseget kotunk egy masik klannal,akkor a vezetoseg megalapodik valamiben egymassal(pl.nagyobb baj eseten segitsegnyujtas,vagy haboruban ugymond egyesules),vagy ez csak ilyen mnt szeru dolog csak mas nevet adtak neki?
A szövetség esetén kötelesek vagyunk segítséget nyujtani más klánoknak, ezért nem szabad fejetlenül kötögetni Evil or Very Mad Az mnt-nél csak nem támadjuk egymást, de kölcsönös leszarás van Twisted Evil
Na moost ez azert gaz(meg nem is),mert van egy rakas klan akivel ugymond van kozos szovetsegesunk.mi van,ha egyik szovetseges klanunk betamadja a masik szovetseges klanunkat?(persze ok nem szovetsegesek egymassal)akkor jogosan varhatja el mindketto,hogy segitsunk neki.Nem szivesen lennek diplomata...
Legion22
Legion22

Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  comiso Kedd Okt. 30, 2007 10:12 pm

Legion22 írta:
comiso írta:
Legion22 írta:Azt szeretnem kerdezni,hogy ha szovetseget kotunk egy masik klannal,akkor a vezetoseg megalapodik valamiben egymassal(pl.nagyobb baj eseten segitsegnyujtas,vagy haboruban ugymond egyesules),vagy ez csak ilyen mnt szeru dolog csak mas nevet adtak neki?
A szövetség esetén kötelesek vagyunk segítséget nyujtani más klánoknak, ezért nem szabad fejetlenül kötögetni Evil or Very Mad Az mnt-nél csak nem támadjuk egymást, de kölcsönös leszarás van Twisted Evil
Na moost ez azert gaz(meg nem is),mert van egy rakas klan akivel ugymond van kozos szovetsegesunk.mi van,ha egyik szovetseges klanunk betamadja a masik szovetseges klanunkat?(persze ok nem szovetsegesek egymassal)akkor jogosan varhatja el mindketto,hogy segitsunk neki.Nem szivesen lennek diplomata...
hehe. Erre már volt példa is Twisted Evil és nem volt kellemes megszakítani mindkettővel a szövit Very Happy Magyarázatot követeltem tőlük, és mivel kellemetlen helyzetbe hoztak minket, ezért mnt-re változott a szövi. De az s4-en keményebb lesz, mert ott szükség lesz szövire, de csak nagyon megfontolva, szinte testvérként kell kezelni egymást. Nem kell sok szövetséges, és ha mi kötünk valakivel, annak kell kötni a milyeinkell is, hogy bezárúljon a kör Twisted Evil
comiso
comiso

Hozzászólások száma : 70
Age : 44
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 09.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  Legion22 Kedd Okt. 30, 2007 10:23 pm

comiso írta:
Legion22 írta:
comiso írta:
Legion22 írta:Azt szeretnem kerdezni,hogy ha szovetseget kotunk egy masik klannal,akkor a vezetoseg megalapodik valamiben egymassal(pl.nagyobb baj eseten segitsegnyujtas,vagy haboruban ugymond egyesules),vagy ez csak ilyen mnt szeru dolog csak mas nevet adtak neki?
A szövetség esetén kötelesek vagyunk segítséget nyujtani más klánoknak, ezért nem szabad fejetlenül kötögetni Evil or Very Mad Az mnt-nél csak nem támadjuk egymást, de kölcsönös leszarás van Twisted Evil
Na moost ez azert gaz(meg nem is),mert van egy rakas klan akivel ugymond van kozos szovetsegesunk.mi van,ha egyik szovetseges klanunk betamadja a masik szovetseges klanunkat?(persze ok nem szovetsegesek egymassal)akkor jogosan varhatja el mindketto,hogy segitsunk neki.Nem szivesen lennek diplomata...
hehe. Erre már volt példa is Twisted Evil és nem volt kellemes megszakítani mindkettővel a szövit Very Happy Magyarázatot követeltem tőlük, és mivel kellemetlen helyzetbe hoztak minket, ezért mnt-re változott a szövi. De az s4-en keményebb lesz, mert ott szükség lesz szövire, de csak nagyon megfontolva, szinte testvérként kell kezelni egymást. Nem kell sok szövetséges, és ha mi kötünk valakivel, annak kell kötni a milyeinkell is, hogy bezárúljon a kör Twisted Evil
szerintem is gaz a sok szovetseges meg mnt! Ha sok van belole,akkor kit tamadsz meg?Smile)))
Legion22
Legion22

Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  Pálinkás Zsuzsa Kedd Okt. 30, 2007 10:58 pm

Legion22 írta:
comiso írta:
Legion22 írta:
comiso írta:
Legion22 írta:Azt szeretnem kerdezni,hogy ha szovetseget kotunk egy masik klannal,akkor a vezetoseg megalapodik valamiben egymassal(pl.nagyobb baj eseten segitsegnyujtas,vagy haboruban ugymond egyesules),vagy ez csak ilyen mnt szeru dolog csak mas nevet adtak neki?
A szövetség esetén kötelesek vagyunk segítséget nyujtani más klánoknak, ezért nem szabad fejetlenül kötögetni Evil or Very Mad Az mnt-nél csak nem támadjuk egymást, de kölcsönös leszarás van Twisted Evil
Na moost ez azert gaz(meg nem is),mert van egy rakas klan akivel ugymond van kozos szovetsegesunk.mi van,ha egyik szovetseges klanunk betamadja a masik szovetseges klanunkat?(persze ok nem szovetsegesek egymassal)akkor jogosan varhatja el mindketto,hogy segitsunk neki.Nem szivesen lennek diplomata...
hehe. Erre már volt példa is Twisted Evil és nem volt kellemes megszakítani mindkettővel a szövit Very Happy Magyarázatot követeltem tőlük, és mivel kellemetlen helyzetbe hoztak minket, ezért mnt-re változott a szövi. De az s4-en keményebb lesz, mert ott szükség lesz szövire, de csak nagyon megfontolva, szinte testvérként kell kezelni egymást. Nem kell sok szövetséges, és ha mi kötünk valakivel, annak kell kötni a milyeinkell is, hogy bezárúljon a kör Twisted Evil
szerintem is gaz a sok szovetseges meg mnt! Ha sok van belole,akkor kit tamadsz meg?Smile)))


A MULTIHUNTERT.... Twisted Evil Laughing Cool Basketball
Pálinkás Zsuzsa
Pálinkás Zsuzsa

Hozzászólások száma : 85
Age : 49
Location : Valahol a Földön...
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  Legion22 Kedd Okt. 30, 2007 11:20 pm

Ja aztan meg a Multihunter csinaltat a haverjaival egy olyan turbo host maganak amivel legyozi az egesz s1-et.Smile
Legion22
Legion22

Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  Kvarc Szer. Okt. 31, 2007 2:51 am

comiso írta:
Nem kell sok szövetséges, és ha mi kötünk valakivel, annak kell kötni a milyeinkell is, hogy bezárúljon a kör Twisted Evil
Helyes. Ez a szövetség rész nincs jól kitalálva a játékban, ezért kell nekünk megtenni.
Kvarc
Kvarc

Hozzászólások száma : 17
Age : 49
Location : Debrecen
Registration date : 2007. Oct. 09.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  Legion22 Szer. Okt. 31, 2007 10:39 pm

Tudtatok,hogy Steven Seagal nemcsak kivalo harcmuvesz,kevesbe jo szinesz(bar en imadom a filmjeit,de csak a regieket),hanem retento jo blues zenesz is.Gondolom ez csak engem erdekel,de megosztom veletek mert jelenleg massal nem tudom.Smile
Legion22
Legion22

Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  Pálinkás Zsuzsa Szer. Okt. 31, 2007 10:57 pm

Legion22 írta:Tudtatok,hogy Steven Seagal nemcsak kivalo harcmuvesz,kevesbe jo szinesz(bar en imadom a filmjeit,de csak a regieket),hanem retento jo blues zenesz is.Gondolom ez csak engem erdekel,de megosztom veletek mert jelenleg massal nem tudom.Smile

És milyen jó hapsi...uhhh Shocked Wink Wink
Pálinkás Zsuzsa
Pálinkás Zsuzsa

Hozzászólások száma : 85
Age : 49
Location : Valahol a Földön...
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  Legion22 Szer. Okt. 31, 2007 11:10 pm

Pálinkás Zsuzsa írta:
Legion22 írta:Tudtatok,hogy Steven Seagal nemcsak kivalo harcmuvesz,kevesbe jo szinesz(bar en imadom a filmjeit,de csak a regieket),hanem retento jo blues zenesz is.Gondolom ez csak engem erdekel,de megosztom veletek mert jelenleg massal nem tudom.Smile

És milyen jó hapsi...uhhh Shocked Wink Wink
Lattad te mar mostanaban? marhara meghizott.akkora feje lett mint allat.Na jo!Azert szeretnek en is ugy aikidozni,ahogy o.Smile
Legion22
Legion22

Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2007. Oct. 12.

Vissza az elejére Go down

Ötletek - Page 2 Empty Re: Ötletek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.