V.A.D klán
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hali

4 posters

Go down

hali Empty hali

Témanyitás  geri8000 Hétf. Nov. 19, 2007 8:00 pm

Sziasztok! Először is köszönöm h felvettetek a klánba! Eke Dávidnak hívnak! 17 éves vagyok, lassan 18. Kazincbarcikán tanul(gat)ok, reklámgrafikusnak készülök, és imádom ezt a játékot! Smile röviden talán ennyi.. Smile

geri8000

Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Location : Ózd
Registration date : 2007. Nov. 19.

Vissza az elejére Go down

hali Empty :S

Témanyitás  geri8000 Hétf. Nov. 19, 2007 8:01 pm

bocs...ez a bemutatkozáshoz akart menni! Very Happy ...látszik hogy németes vagyok Smile

geri8000

Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Location : Ózd
Registration date : 2007. Nov. 19.

Vissza az elejére Go down

hali Empty HellÓ!

Témanyitás  primus Hétf. Dec. 24, 2007 1:31 pm

Helló! Mivel a 4esen kiestem a pixisből és ott nem tok már a fórumra felmenni ide irok, bár úgy érzem ha itt is lenne B vagy C csapat odakerülnék!!!! Na annyi a lényeg hogy köszönöm az áthelyezést hisz télleg nem vagyok erős (bár csodákra vagyok képes) kiestem a klánból! Nem baj télleg a véleményem megtartom magamnak! Ha valaki kiváncsi rá elmondom neki szívesen! Na Békés, Boldog Karácsonyt (erre nem várom el senkinek a választ) Csumi
primus
primus

Hozzászólások száma : 29
Location : Pilisvörösvár
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

hali Empty Re: hali

Témanyitás  comiso Kedd Dec. 25, 2007 5:28 pm

primus írta:Helló! Mivel a 4esen kiestem a pixisből és ott nem tok már a fórumra felmenni ide irok, bár úgy érzem ha itt is lenne B vagy C csapat odakerülnék!!!! Na annyi a lényeg hogy köszönöm az áthelyezést hisz télleg nem vagyok erős (bár csodákra vagyok képes) kiestem a klánból! Nem baj télleg a véleményem megtartom magamnak! Ha valaki kiváncsi rá elmondom neki szívesen! Na Békés, Boldog Karácsonyt (erre nem várom el senkinek a választ) Csumi
Mi történt?
comiso
comiso

Hozzászólások száma : 70
Age : 44
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 09.

Vissza az elejére Go down

hali Empty Re: hali

Témanyitás  Pálinkás Zsuzsa Csüt. Dec. 27, 2007 12:27 am

primus írta:Helló! Mivel a 4esen kiestem a pixisből és ott nem tok már a fórumra felmenni ide irok, bár úgy érzem ha itt is lenne B vagy C csapat odakerülnék!!!! Na annyi a lényeg hogy köszönöm az áthelyezést hisz télleg nem vagyok erős (bár csodákra vagyok képes) kiestem a klánból! Nem baj télleg a véleményem megtartom magamnak! Ha valaki kiváncsi rá elmondom neki szívesen! Na Békés, Boldog Karácsonyt (erre nem várom el senkinek a választ) Csumi

Látom nem érted a lényeget...nem estél ki a klánból, de mivel nálad sokkal erősebb tag került be közénk, és te nem olyan ütemben fejlődsz az s4-en, ahogy a klán többi tagjai, sokszor voltál elsárgulva, ezért kerültél át a másik klánunkba. Mint mondtam, azok is mi vagyunk, de fizikai képtelenség 60 főnél több embert betenni. A lényeg, hogy nem te vagy az egyetlen...lesznek még páran. Ha sűrűbben látogattad volna az s4-en a játékot, úgy mint itt, akkor már rég behozhattál volna minket. Hidd el, nagyon sajnálom...nem egyedül döntöttem erről...De ahhoz, hogy a betyárok bekerüljenek a topok közé és felhagyjanak a farmolásokkal, áldozatokat kell hoznunk mindannyiunknak. Ha pedig problémád volt, akkor szívesen meghallgattalak volna, sőt, ha megkérsz, még helyettesítettelek volna, mert épp szabad vagyok...
Pálinkás Zsuzsa
Pálinkás Zsuzsa

Hozzászólások száma : 85
Age : 49
Location : Valahol a Földön...
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

hali Empty Re: hali

Témanyitás  geri8000 Pént. Dec. 28, 2007 3:58 pm

én má nagyjából fejlődgetek a 4-esen, na de azért nem egyszerű! főleg ha egy 200-as népességű falut áldozol fel ami már most lenne 350! de azt mondom hogy megérte! mert sokkal jobb a ti klánotokban, na meg azon a környéken! Very Happy

geri8000

Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Location : Ózd
Registration date : 2007. Nov. 19.

Vissza az elejére Go down

hali Empty Re: hali

Témanyitás  Pálinkás Zsuzsa Szomb. Dec. 29, 2007 1:31 pm

geri8000 írta:én má nagyjából fejlődgetek a 4-esen, na de azért nem egyszerű! főleg ha egy 200-as népességű falut áldozol fel ami már most lenne 350! de azt mondom hogy megérte! mert sokkal jobb a ti klánotokban, na meg azon a környéken! Very Happy

Ügyi vagy, nem csalódtam benned. Valahogy megpróbálom megbeszélni Atyával, hogy az a fórum egy legyen a mienkkel.
Pálinkás Zsuzsa
Pálinkás Zsuzsa

Hozzászólások száma : 85
Age : 49
Location : Valahol a Földön...
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

hali Empty Re: hali

Témanyitás  geri8000 Vas. Dec. 30, 2007 4:42 pm

úgy látom sikerült! Smile

geri8000

Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Location : Ózd
Registration date : 2007. Nov. 19.

Vissza az elejére Go down

hali Empty Re: hali

Témanyitás  primus Vas. Dec. 30, 2007 9:13 pm

Pálinkás Zsuzsa írta:
primus írta:Helló! Mivel a 4esen kiestem a pixisből és ott nem tok már a fórumra felmenni ide irok, bár úgy érzem ha itt is lenne B vagy C csapat odakerülnék!!!! Na annyi a lényeg hogy köszönöm az áthelyezést hisz télleg nem vagyok erős (bár csodákra vagyok képes) kiestem a klánból! Nem baj télleg a véleményem megtartom magamnak! Ha valaki kiváncsi rá elmondom neki szívesen! Na Békés, Boldog Karácsonyt (erre nem várom el senkinek a választ) Csumi

Látom nem érted a lényeget...nem estél ki a klánból, de mivel nálad sokkal erősebb tag került be közénk, és te nem olyan ütemben fejlődsz az s4-en, ahogy a klán többi tagjai, sokszor voltál elsárgulva, ezért kerültél át a másik klánunkba. Mint mondtam, azok is mi vagyunk, de fizikai képtelenség 60 főnél több embert betenni. A lényeg, hogy nem te vagy az egyetlen...lesznek még páran. Ha sűrűbben látogattad volna az s4-en a játékot, úgy mint itt, akkor már rég behozhattál volna minket. Hidd el, nagyon sajnálom...nem egyedül döntöttem erről...De ahhoz, hogy a betyárok bekerüljenek a topok közé és felhagyjanak a farmolásokkal, áldozatokat kell hoznunk mindannyiunknak. Ha pedig problémád volt, akkor szívesen meghallgattalak volna, sőt, ha megkérsz, még helyettesítettelek volna, mert épp szabad vagyok...

Na Helló! Nem volt netem egy pár napig a szolgáltató miatt pár napig ezért nem tudtam reagálni! Na szóval én értem de hiába küzdök ha csak így átpattintotok egy másik kisebb klánba! Amilyen sz.rban kaptam meg ezt a falut nem kell csodálkozni azon hogy lassan megy az építkezés! Az is csoda hogy eddig nem vasaltak 0val egyelővé a körülöttem lévők mert simán megtehették volna! Arról pedig nem tehetek hogy nincs net és melóznom kell mert a travianban nincs pénzosztás ha sikereket érek el! Öcsém szokta nekem csinálni és egyelőre ezt a falut bekkelni kell azért hogy ne legyen a földdel egyenlő de kezdem unni, hogy besárgulok állandóan egy nagy lósz.rt. Nem csak most az elmúlt 4napban nem tudtam megnézni! Minden nap meg van nézve! Na mostantól begyujtom a rakétákat és majd megmutatom milyen fából faragták ezt a kárpitost! Ha pedig nem tok nagy léptekkel haladni ez van maradok ifi! csak ennyit akartam! Helyettes pedig nem kell kösszzeeee! csumi Evil or Very Mad
primus
primus

Hozzászólások száma : 29
Location : Pilisvörösvár
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

hali Empty Re: hali

Témanyitás  primus Vas. Dec. 30, 2007 9:17 pm

Ja és még valami! Most hogy kikerültem a nagy klánból valószínűleg mikor átfutják tag lista erősségét élő céltábla leszek a szomszédaimnak!! Very Happy De jó! hali
primus
primus

Hozzászólások száma : 29
Location : Pilisvörösvár
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

hali Empty Re: hali

Témanyitás  primus Hétf. Dec. 31, 2007 8:56 pm

Helló! Mindenkinek Sikerekben, Egészségben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok! Helló Cool
primus
primus

Hozzászólások száma : 29
Location : Pilisvörösvár
Registration date : 2007. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

hali Empty Re: hali

Témanyitás  comiso Kedd Jan. 01, 2008 2:53 am

primus írta:Ja és még valami! Most hogy kikerültem a nagy klánból valószínűleg mikor átfutják tag lista erősségét élő céltábla leszek a szomszédaimnak!! Very Happy De jó! hali

Írd ki a profilodra, hogy barátok vagyunk. És ha írsz nekem én is kiírlak hogy védelek... Tudok védelmet is biztosítani neked.

primus írta:Helló! Mindenkinek Sikerekben, Egészségben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok! Helló Cool
Neked is és mindenkinek...
comiso
comiso

Hozzászólások száma : 70
Age : 44
Location : Budapest
Registration date : 2007. Oct. 09.

Vissza az elejére Go down

hali Empty Re: hali

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.